O nás

Advokátska kancelária RELEVANS je jednou z popredných advokátskych kancelárii v Slovenskej republike. Od jej založenia doteraz neustále rastie objem nami poskytovaných právnych služieb, zvyšuje sa počet preberaných mandátov, ako aj ich náročnosť. Neustále sa tak zlepšuje a upevňuje naša pozícia na trhu, a to napriek silnej konkurencii.

Za uvedené vďačíme prístupu, ktorý sme si pri výkone advokácie zvolili a ktorého sa pevne držíme od samého začiatku.

V prvom rade kladieme veľký dôraz na prísny výber našich koncipientov a asociovaných advokátov. Ďalej v rámci kancelárie dbáme na intenzívne prehlbovanie vzdelávania sa a vyžadujeme od každého z nás tvrdú prácu. Pri výbere našich ľudí je významným kritériom to, aby išlo o odborníkov s určitým entuziazmom a vášňou pre výkon povolania advokáta. Veríme totiž, že tieto povahové rysy sú nevyhnutné, pokiaľ chcete vykonávať advokáciu na najvyššej možnej odbornej úrovni a chcete pritom dosahovať špičkové výsledky.

Sme presvedčení, že sa nám podarilo vybudovať tím právnikov, ktorý je jedným z najlepších na trhu právnych služieb v Slovenskej republike. Sme hrdí na to, že náš tím je veľmi stabilný. Vnímame to ako dôkaz toho, že je u nás priaznivé a motivujúce pracovné prostredie. V roku 2016 bola Advokátska kancelária RELEVANS označená za 4. najväčšiu slovenskú advokátsku kanceláriu a 3. najväčšiu v počte právnikov (zdroj: The Slovak Spectator).

Sme zároveň mimoriadne hrdí aj na fakt, že vo vysoko renomovanej a úzko profilovej súťaži Právnická firma roka 2017, organizovanej týždenníkom Trend a portálom právnych noviniek epravo.sk, sme boli druhou najviac ocenenou advokátskou kanceláriou spomedzi 63 renomovaných advokátskych kancelárií, ktoré sa súťaže zúčastnili.

Víťazmi sme sa opätovne stali v kategóriách:

 

Relevans - Právnická firma roka 2017 - Sporová agenda Relevans - Právnická firma roka 2017 - Developerské projekty a nehnuteľnosti

 

Ocenenie „veľmi odporúčaná“ kancelária dosiahla vo všetkých (10-tich) kategóriách, ktorých sa zúčastnila:

 

Relevans - Právnická firma roka 2016 - Fúzie a akvizície Relevans - Právnická firma roka 2016 - Bankovníctvo a financie Relevans - Právnická firma roka 2016 - Právo obchodných spoločností  Relevans - Právnická firma roka 2016 - Hospodárska súťaž Relevans - Právnická firma roka 2016 - Duševné vlastníctvo

 

Relevans - Právnická firma roka 2016 - Telekomunikácie, právo informačných technológií Relevans - Právnická firma roka 2016 - Pracovné právo Relevans - Právnická firma roka 2016 - Daňové právo Relevans - Právnická firma roka 2016 - Reštrukturalizácia a insolvencia Relevans - Právnická firma roka 2016 - Verejné obstarávania

 

Uvedené skutočnosti pre nás znamenajú záväzok, ktorý s vďačnosťou prijímame. Týmto záväzkom je, aby sme sa do budúcnosti snažili v každom aspekte naplniť vysoké očakávania našich klientov.

Tento záväzok platí vo vzťahu k dlhodobým klientom, ako aj ku klientom, ktorí k nám práve pre tieto očakávania ešte len prídu.