JEDEN Z NAJVÄČŠÍCH REALITNÝCH ÚVEROV NA SLOVENSKU

Náš klient, EUROVEA 2, získal jeden z najväčších realitných úverov na Slovensku za posledné roky. Úver bol poskytnutý syndikátom bánk Tatra banka, Slovenská sporiteľňa a UniCredit Bank vedeným prvou zmienenou bankou. Projekt prinesie rozšírenie obľúbeného nákupného centra na brehu Dunaja o ďalších 25-tisíc štvorcových metrov prenajímateľnej obchodnej plochy a nové administratívne priestory.

Ďakujeme nášmu klientovi, nesmierne si vážime, že môžeme byť súčasťou tohto projektu. O to viac nás teší aj skutočnosť, že okrem poradenstva v súvislosti s financovaním zastupujeme klienta aj v ostatných častiach a fázach tohto projektu, najmä v oblasti povoľovania, výstavby, predaja rezidencií a nájmu kancelárskych a retailových priestorov. V neposlednom rade patrí veľké ďakujem naši kolegom, ktorí v jednotlivých fázach klienta zastupujú, menovite Pavlovi Solárovi, Eduardovi Pajdlhauserovi, Martine Vida, Petre Vojtášovej, Ivane Žovincovej, Jurajovi Línerovi a Ivane Gážiovej.

EUROVEA 2 je jedinečný projekt nielen po urbanistickej a komerčnej stránke. Ide aj o veľkú právnu výzvu a my sme sa jej s hrdosťou zhostili.