RELEVANS PRI ÚSPEŠNEJ AKVIZÍCII SPOLOČNOSTI, KTORÁ JE V SR LÍDROM V OBLASTI MONITORINGU VOZIDIEL

Sme hrdí, že RELEVANS mala opäť možnosť podieľať sa na významnej akvizícii, v rámci ktorej do portfólia skupiny Seyfor (Solitea) / Sandberg Capital, ktorú sme v tomto deale zastupovali, pribudol nový člen – Commander Services

Česko-slovenská IT spoločnosť Seyfor, donedávna známa ako Solitea, je popredným medzinárodným dodávateľom podnikových softvérov v regióne strednej a východnej Európy.

Cieľom akvizície je poskytovanie komplexnejších vnútropodnikových služieb, spolupráca v oblasti budovania inovatívnych technologických riešení a ich následná expanzia do regiónu. Slovenská spoločnosť Commander Services sa od svojho vzniku v roku 2005 vyprofilovala na domáceho lídra v oblasti poskytovania služieb monitoringu vozidiel prostredníctvom technológií GPS a GSM v segmente B2B.

Nášmu klientovi touto cestou ďakujeme za prejavenú dôveru a veríme, že spoločne absolvujeme ešte veľa úspešných dealov. Za M&A team RELEVANS zastrešoval túto transakciu náš senior advokát Juraj Freudenfeld.

Blahoželáme k úspešnej transakcii!

Viac informácii o transakcii nájdete na tomto odkaze: https://seyfor.com/sk-sk/cerstvo-rebrandovany-seyfor-z-portfolia-fondu-sandberg-capital-kupuje-lidra-na-nasom-trhu-v-monitorovani-aut-commander-services