RELEVANS víťazom súťaže Právnická firma roka v 3 kategóriách: Sporová agenda, Developerské projekty a nehnuteľnosti a Najlepšie klientske služby

Na včerajšom slávnostnom galavečere prestížnej súťaže Právnická firma roka 2024 sme mali v mene celého nášho tímu česť prevziať až tri víťazné ocenenia.

RELEVANS obhájila víťazstvo v odbornej kategórii Sporová agenda (po 7-krát) a v Developerských projektoch a nehnuteľnostiach (po 8-krát).

Okrem týchto ocenení sme sa stali víťazom kategórie Najlepšie klientske služby.

Ocenenie Najlepšie klientske služby si veľmi ceníme a vnímame ho ako potvrdenie úspešného napĺňania nášho kréda: poskytovať také právne služby, aké by sme si sami želali, ak by sme sa dostali do pozície klienta.

Chceme preto v prvom rade veľmi poďakovať všetkým našim klientom, ktorí nám s dôverou zverujú svoje mandáty, dávajú nám pozitívne referencie a prejavujú nám svoju priazeň. Aj naďalej sa budeme snažiť, aby sa na nás mohli obrátiť s akýmkoľvek problémom a dostať tie najlepšie právne služby.

Získané ocenenia patria všetkým členom nášho tímu – partnerom, advokátom, koncipientom, právnikom, asistentkám, študentom. Všetci k tomu na dennej báze prispievajú nielen svojou odbornosťou a pracovitosťou, ale aj zanieteným osobným vkladom a prístupom.

Práve vďaka ním je naša kancelária tým, čím je.

Okrem vyššie spomenutých víťazných ocenení RELEVANS dosiahla vynikajúci rating aj v ostatných odborných oblastiach svojho pôsobenia a patrí medzi najlepšie advokátske kancelárie na Slovensku.

Ďakujeme!