ÚSPECHY RELEVANS V REBRÍČKU 10 LARGEST LAW FIRMS IN SLOVAKIA

The Slovak Spectator v spolupráci so spoločnosťou Finnstat a denníkom SME každoročne v novembri zverejňujú výsledky rebríčkov 10 Largest Law Firms in Slovakia, ktoré sú zostavované na základe objektívnych a merateľných údajov. Okrem hlavných (všeobecných) kritérií sú kancelárie hodnotené aj vo vybraných odborných kategóriách.

Veľmi nás teší, že sa nám podarilo obhájiť naše minuloročné pozície a RELEVANS bola tretí rok po sebe vyhlásená za Najväčšiu advokátsku kanceláriu v SR v kategórii Sporová agenda a taktiež v kategórii Nehnuteľnosti.

V celkovom hodnotení advokátskych kancelárií bola RELEVANS vyhodnotená ako 3. najväčšia advokátska kancelária pôsobiaca na slovenskom trhu.

Aj v ďalších kľúčových oblastiach nášho pôsobenia – Fúzie a akvizície, Bankovníctvo a financie sme boli zaradení medzi TOP 10.

Tento skvelý výsledok je spoločným úspechom a výsledkom práce všetkých, ktorí sú súčasťou RELEVANS, za čo im veľmi pekne ďakujeme.

Ďakujeme tiež našim klientom za dôveru a mandáty, ktoré nám zverujú.

Viac informácii je dostupných na nasledujúcom linku:  https://spectator.sme.sk/c/20065015/which-are-the-largest-law-firms-in-slovakia.html?ref=tab